Загальна інформація

  • Для того, щоб зареєструватись, будь ласка заповніть форму та ознайомтесь з умовами обробки даних
 

Анкета

  • Будь ласка, дайте відповідь на декілька питань, щоб ми змогли дізнатись про Ваші враження від наданого сервісу!
 

Умови обробки даних

  • Надаю згоду Державному підприємству «Центр обслуговування громадян» з метою отримання новин (поява нових послуг, акцій, зміна графіку роботи і т.д.) від Державного підприємства «Центр обслуговування громадян». Мої персональні дані, на обробку яких надано цю згоду, можуть бути передані третім особам (а саме: уповноваженим органам, організаціям та установам як на території України, так і за її межами) з метою забезпечення відносин в інвестиційній сфері. Дана згода надана мною безстроково.

  • Повідомляємо, що надані Вами відомості будуть включені до бази персональних даних Державного підприємства «Центр обслуговування громадян» з метою отримання новин (поява нових послуг, акції, зміна графіку роботи і т.д.) від державного підприємства «Центр обслуговування громадян». Персональні дані можуть бути використані Державним підприємством «Центр обслуговування громадян» при проведенні статистичних досліджень. Дані, що аналізуються з цією метою, можуть бути опубліковані тільки як статистичні дані. База персональних даних Державного підприємства «Центр обслуговування громадян» знаходиться за наступною адресою: каб. 240, проспект Шевченка, будинок 4А, місто Одеса. Відповідно до статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб'єкт персональних даних має право: 1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом; 2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема, інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; 3) на доступ до своїх персональних даних; 4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; 5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; 6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем чи розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність чи ділову репутацію фізичної особи; 8) звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду; 9) застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних; 10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних; 11) відкликати згоду на обробку персональних даних; 12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних; 13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

  • Підтверджую, що отримав повідомлення про включення інформації про мене до бази персональних даних Державного підприємства «Центр обслуговування громадян» з метою отримання новин (поява нових послуг, акції, зміна графіку роботи і т.д.) від Державного підприємства «Центр обслуговування громадян». Персональні дані можуть бути використані Державним підприємством «Центр обслуговування громадян» при проведенні статистичних досліджень. Дані, що аналізуються з цією метою, можуть бути опубліковані тільки як статистичні дані. Також мені повідомлено про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних» та про осіб, яким мої дані надаються, для виконання зазначеної мети. Повідомляємо, що надані Вами відомості будуть включені до бази персональних даних з метою отримання новин (поява нових послуг, акції, зміна графіку роботи і т.д.) Державного підприємства «Центр обслуговування громадян». Персональні дані можуть бути використані Державним підприємством «Центр обслуговування громадян» при проведенні статистичних досліджень. Дані, що аналізуються з цією метою, можуть бути опубліковані тільки як статистичні дані.

 

Капча